0454 386 61 11 - 0454 386 62 13 iletisim@birun.com

Aktiviteler

Kır – Doğa Yürüyüşü

Türkiye’nin en temiz havasının bulunduğu bölge olan Giresun Kümbet Yaylası’nda bulunan Birun Kümbet Dağ Evi çevresinde bulunan yemyeşil çimenler üzerinde güneşin doğuşundan- batışına kadar kuş sesleri eşliğinde yürüyüşün tadına doyamayacaksınız.

Otelimizi arkanıza aldığınızda gördüğünüz manzara heyecan verici bir görüntü oluşturmaktadır. Fotoğraf çekmek için sabırsızlandığınızı biliyoruz.

Isıtmalı Kapalı Yüzme Havuzu

Ana binada bulunan kapalı yüzme havuzu, çocuklarımız ve yetişkin misafirlerimize 1.800mt yükseklikte eğlenme ve spor imkanı sunmaktadır. Kapalı havuzumuz yıl boyu açıktır.

Sauna

Eğlenmek, dinlenmek ve rahatlama için mükemmel bir yer olduğu gibi doğru ve düzenli kullanımı solunumu düzenler ve kardiovasküler sisteminizi stressiz bir şekilde yönetir.

Türk Hamamı

Sauna bana bunaltıcı geliyor diyenlere, geleneksel Türk banyosu ritüeline dayanan Türk Hamamı’nda zihin, beden, ruh arındırma ve keyifli sohbetler bekler.

ATV Turu

Son model ATVlerimizle 1800mt’nin keyfini çıkarın. Manzaraya bakarken ATV kullandığınızı da unutmayın.

Bisiklet

‘Bisiklet turu dediğin, mutsuzluktan kalkan bir uçuştur’ der James E. Starrs. Dilediğinizce bisiklete binip, ladin ağaçlarının kokusunda mutluluğa ulaşabilirsiniz.

Kütüphane

Biz kitap dostu bir tesisiz. Şöminenin sıcaklığında mini kütüphanemize göz atabilirsiniz

Play Station, Masa Tenisi, Tavla, Okey

Play Station oyunları, iddialı müsabakalar yapabileceğiniz keyifli anlar dileriz.

Salıncaklarımız

Vadi manzarası eşliğinde bulutları ayağınızın altına hissedeceksiniz. Keyifli anlar ve bu anları ölümsüzleştirmek için telefonlarınızı hazır tutun.

    BİRUN KÜMBET