HAKKIMIZDA

Bir Deniz Uzakta Özel Bir KaçışDeniz, baştan çıkarıcı bir deneyim. Görkemli Marmara Denizi'nin incisi Birun Hotel'de hayatı uyum içinde yaşıyoruz.

Bakışlarınızı sonsuz maviye çevirin ve içinizi denizin taze tuzlu kokusuyla doldurun. Kalbinizi ve ruhunuzu doğanın senfonisine, martı seslerine ve kayalara çarpan dalgaların ritmine açın; senfoninin bir parçası olun. Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda yer alan Birun Hotel'de İstanbul'un silüetinin ve Marmara Denizi'ne bakan Prens Adaları'nın nefes kesen manzarasının keyfine varacaksınız. Otelimize haftanın her günü Bostancı Mavi Marmara İskelesi'nden sabah 07:30 kalkış - akşam 17:30 dönüş  ulaşım sağlamaktayız. Ayrıca salı ve perşembe günleri saat 13:00  Bostancı Mavi Marmara İskelesi kalkışlı ek seferler bulunmaktadır, ilaveten her hafta sonu ise adaya varış tekneleri Eminönü Mavi Marmara İskelesi'nden saat 10:30 ve Kadıköy İDO İskelesi İskelesi'nden saat 11:00  seferleri yapılmaktadır. Hafta sonu adadan dönüş ise 16:45 seferi ile gerçekleşmektedir.

Marmara'nın kalbinde eşsiz bir keşif olan Birun Hotel, nazik hizmete ve sıcak misafirperverliğe değer verenler için eşi benzeri olmayan bir destinasyondur.

Birun Hotel, İstanbul'un dışında ama bir o kadar da yakın ideal konumuyla iş dünyasına benzersiz bir konaklama deneyimi sunuyor.

Şehrin koşuşturmacasının dışında, hayatın çok daha kolaylaştığı özel bir ada var.

Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda yer alan Birun Hotel'de İstanbul'un silüetinin ve Marmara Denizi'ne bakan Prens Adaları'nın nefes kesen manzarasının keyfine varacaksınız.
Yoğun yaşamdan kaçışınızda adanın harikaları sizi bekliyor.
Birun Hotel'in ilham verici atmosferinde, hayatı farklı bir şekilde değerlendireceksiniz. Uçsuz bucaksız mavinin ve büyüleyici yeşilin muhteşem manzarasına bakan İstanbul Restaurant'ta romantik bir akşam yemeği yiyebilir ya da Fener Restorant'da sakin bir akşam yemeği deneyimi yaşayabilirsiniz.
Adanın narin güzelliğiyle tanışın.
Birun Hotel, misafirlerine farklı etkinliklere ev sahipliği yapma ve adada konaklama imkânı sunarken, aynı zamanda gözlerden uzak bu adayı tam anlamıyla deneyimlemenizi de sağlıyor.