Hakkımızda

Birun Kümbet Dağ Evi

Sislerin ardındaki gizemli yayla…

1800mt de Türkiye’nin en temiz havasının bulunduğu bölge olan Giresun Kümbet Yaylası’nda bulunan Birun Kümbet Dağ Evi’nde huzur dolacak, hem şehir karmaşasından uzakta doğayla bir arada olmanın tadını hatırlayacak hem de yaylada alışılmadık deneyimleri yaşayacaksınız. Havuz, sauna ve hamam imkânlarından ücretsiz faydalanacak, uçsuz bucaksız ladin, çam ağaçları ile çevrili doğayı izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Birun Kümbet Dağ Evi’nde sabah kahvaltıyla başlayan keyif, yayladaki çeşitli aktivitelerle, dilerseniz doğa yürüyüşleri ya da yaylada yüzme keyfiyle devam edecek. Ladin ve çam ağaçlarıyla çevrili, kuş sesleriyle örtülü alanda yürüyüş, ATV, salıncak ve hamak keyi, doğada meditasyon, film gösterimi, ateş başı sohbetleri, bisiklet keyfi ve yanında da temiz hava ile ciğerlerinizin bayram etmesi yapabileceklerinizden sadece bazıları…

1800mt'deTürkiye'nin en temiz havasının bulunduğu bölgede
Birun Kümbet Dağ Evi'nde

Sunulan Hizmetler

Ücretsiz WiFi erişimi

Ücretsiz WiFi erişimi

Birun Kümbet Dağ Evi içerisinde yüksek hızda ücretsiz WiFi desteği mevcuttur. Kayıt esnasında giriş bilgilerini temin edebilirsiniz.
Kütüphane

Kütüphane

Biz kitap dostu bir tesisiz. Şöminenin sıcaklığında mini kütüphanemize göz atabilirsiniz.
Ücretsiz kablolu TV

Ücretsiz kablolu TV

Odalarda ve ortak kullanım alanlarında televizyonun yanı sıra Play Station oyunlarında iddialı müsabakalar yapabileceğiniz keyifli anlar dileriz.
Restaurant & cafe

Restaurant & cafe

Aileniz, sevdikleriniz ve misafirlerinizle birlikte yöresel ve dünya mutfağından lezzetleri beğeninize sunuyoruz.
Tüm odalar Merkezi sistem (kombi) ile ısınmaktadır.

Tüm odalar Merkezi sistem (kombi) ile ısınmaktadır.

Tesisimizde bungalow ve standart otel odalarımız merkezi sistem ile ısınmaktadır. Konfor ve rahatınız için hizmetinizdeyiz.
Havuz, Hamam ve Sauna

Havuz, Hamam ve Sauna

Eğlenmek, dinlenmek ve rahatlama için mükemmel bir yer olduğu gibi doğru ve düzenli kullanımı solunumu düzenler ve kardiovasküler sisteminizi stressiz...