SPA & FITNESS

Huzura giden muhteşem yolculuğunuzda değerli anların tadını çıkaracak, padişahların ve sultanların hayallerini yaşayacaksınız.

Olağanüstü masaj ve terapilerden oluşan seçenekleri ile Akasha Spa by Birun Hotel, kendinizi adanın huzuruyla ve Türk Hamamları gibi bazı yerel deneyimlerle şımartabilmeniz için her ayrıntıyı dikkatli bir şekilde ele alıyor.

Selçuklu mimarisinden esinlenen ve taze turkuaz tonlarında tasarlanan Spa’mızın minimalist ve sakin sığınağında, adanın huzur ve ıssızlığının tadını çıkaracaksınız. Bedeninizi ve ruhunuzu yenilemek için mükemmel bir yer olan Spa’mız canlılık veren kollarını misafirlerine açıyor.

Akaşik felsefemizin bir parçası olup içsel huzurunuzu ve mutluluğunuzu bulmak için fiziksel dünya ile ruhsal Akasha düzeyi arasındaki bu ince çizgide yavaşça adımlarınızı atın.

Çift terapilerimizle, ruh eşinizle birlikte rahatlamak ve gençleşmek için o değerli zamana sahip olacaksınız.

Büyük bir özenle uygulanan masajlarımız, vücudunuzdaki stresi azaltırken kan dolaşımınızı hızlandıracak ve sizi huzurun ve rahatlamanın en üst noktalarına taşıyacak. 

İki katlı bir alan olan Akasha Spa, 4 sauna, 4 buhar odası, 2 kar odası, 2 Türk hamamı, doğrudan deniz fenerine bakan ve sizi doğal güneş ışığı ile tazeleyen kapalı bir havuzdan oluşmaktadır. Ayrıca, Spa’mızda hassas masaj terapileri sunan 8 bireysel ve 1 çift masaj odası bulunmaktadır.

Kişiye özel güzellik bakımlarımızla kendinizi şımartabileceğiniz bir gün yaratın.

Akasha Spa'nın siyah ve beyaz tonlarını dengeleyen, suyun sakinleştirici sesiyle mükemmelleşen mekanından çıktıktan sonra, terapilerimizle toksinlerinizden arınmış olacak ve tazelenmiş hissedeceksiniz. Adamızın narin güzelliğinden esinlenen güzellik bakımlarımız cildinizi yenileyecek.


En son teknolojiye sahip ekipmanlarıyla 7/24 hizmet veren Birun Hotel'in Fitness Merkezi, tatilinizin tadını çıkarırken formda da kalabilmeniz için bir fırsat sunmaktadır.